Interneta veikali – ērti pirkumi jebkurā vietā un laikā

Iepirkumiem interneta veiklos ir gana daudz piekritēju un arī daudz skeptiķu. Nevar noliegt, ka katrai frontei ir loģiski argumenti, bet es tomēr sevi pieskaitu pie interneta veikalu atbalstītājiem, jo tie man ir ļoti parocīgi un ērti izmantojami jebkurā brīdī. Interneta veikali ir pieejami jebkurā diennakts stundā, jebkurā vietā, kur atrodos, ja vien manā rīcībā ir kāda moderno tehnoloģiju ierīce ar interneta pieslēgumu.

iepirkšanās internetāTā kā es vienmēr līdzi nēsāju savu planšetdatoru, kas vajadzīgs darba darīšanām, tad nav problēmu jebkurā vietā un situācijā iepirkties interneta veikalā. Tā kā esmu ļoti aizņemta un vienmēr kustībā, tad interneta veikali patiesībā ir glābiņš daudzās situācijās. Ir reizes, kad nav laika pat nopirkt pārtiku. Tad pusdienu pārtraukuma laikā veltu desmit minūtes, lai interneta veikalā izvēlētos pārtikas produktus tuvākajām dienām.

Veicu samaksu ar savu bankas karti un pēcpusdienā, kad meita pusaudze jau ir mājās no skolas, kurjers piegādā pirkumus līdz pat durvīm, bet meita var mierīgi pagatavot vakariņas visai ģimenei. Šādā veidā pēdējā brīdī un steigā esmu gatavojusies arī svētkiem, jo laikus neesmu ieplānojusi iepirkšanos.

Interneta veikalos pasūtu gan dāvanas, gan uzkodas, gan rotājumus un pat svētku tērpus bērniem.

Pēc tam, kad jau biju iemācījusies brīvi rīkoties intrneta veikalos un izveidojusi savu favorītu veikalu sarakstu, sajutu lielu brīvību un pašnoteikšanos, jo varēju pilnībā atbrīvoties no lielveikalu stresa, burzmas un nesaprotamās laika zagšanas, jo tur daudzas stundas aizrit kā minūtes, bet brīvdiena ir neproduktīvi izmantota. Tad jau labāk kopā ar ģimeni dodos piknikā, bet pirkumus stundas laikā veicu interneta veikalos vakarā, kamēr bērni atpūšas un skatās multfilmu.

Internetā arī elektrotehnika

Nav šaubu, ka interenta veikalos arī var atrast ļoti izdevīgas preču cenas, tāpēc iemesls iepirkties internetā ir arī naudas ietaupījums. Piemēram, es atradu interneta veikalā www.brivi.lv par ļoti labu cenu dēlam jaunu viedtālruni un sev matu fēnu. Elektropreces un tehniku es pērku tikai ļoti labu un kvalitatīvu, tāpēc pavisam zemas cenas mani nesaista, jo zinu, ka tādas tās ir uz kvalitātes rēķina.

Bet interneta veikalā brivi.lv redzēju tikai uzticamu ražotāju preces par izdevīgām cenām. Līdz šim man nebija gadījies internetā iegādāties jaunākās tehnoloģijas un elektropreces, parasti tomēr ar vīru gājām uz elektropreču un tehnoloģiju saloniem, bet šoreiz nevienam no mums tam nebija laika, tāpēc nolēmu izmēģināt pirkumu internetā. Un to nenožēloju, jo, ja pērc brivi.lv, tad var ietaupīt naudu, savu laiku un preces saņemt ar piegādi līdz mājas durvīm. Kāpēc gan neizmantot priekšrocības, ko sniedz modernās tehnoloģijas un elektroniskie norēķini?

Leave a Reply