Izdevīgas studijas ārzemēs

Droši vien, arī jūs domājat, ka, lai studētu ārzemes, nepieciešami bagāti vecāki, kas studijas apmaksās. Jā, daudzas prestižas universitātes prasa ievērojamu studiju maksu, bet ne vienmēr tā īpaši atšķiras no studiju maksas Latvijā.

Bet šoreiz ne par to. Gribam izkliedēt mītu, ka ārzemes var studēt tikai tad, ja var samaksāt par studijām. Bezmaksas studijas ārzemēs ir pavisam reāls scenārijs ikvienam gudram, mērķtiecīgam un apņēmīgam jaunietim.

Ergo Education palīdzība

universitāteIzglītības aģentūra Ergo Education sadarbojas ar ļoti daudzām prestižām universitātēm visā pasaulē, palīdz jauniešiem tajās iestāties un atrisināt dažādus ar studijām un sadzīvi saistītus jautājumus. Sadarbības universitāšu lokā ir arī tādas augstākās izglītības iestādes, kas nodrošina ne tikai maksas, bet arī bezmaksas studijas ārzemēs.

Tas nozīmē, ka iespēja iegūt lielisku augstāko izglītību ārpus Latvijas ir ikvienam jaunietim neatkarīgi no tā, cik viņa ģimene ir turīga. Ergo Educationvar palīdzēt iestāties gan bezmaksas studiju programmā, gan iegūt vietu universitāte, kur mācībām tiek izsniegts izdevīgs studiju kredīts, ko jāsāk atmaksāt tikai pēc tam, kad jaunais speciālists saņem ienākumus virs noteikta līmeņa.

Ja jūs interesē šāda iespēja bez maksas studēt ārzemēs, jums ir teicamas sekmes, angļu valodas zināšanas un galvenais – mērķtiecība un apņēmība studēt, tad jums var palīdzēt izglītības aģentūra www.ergoeducation.com, kas palīdzēs atrast labākās iespējas, universitātes un studiju programmas, kas piemērotas tieši jums.

Lai sāktu sadarbību ar izglītības aģentūru, jums tikai jāzinās ar darbiniekiem pa tālruni vai jāierodas uz tikšanos birojā. Pēc jūsu vajadzību uzklausīšanas darbinieki ieguldīs savu laiku un zināšanas, lai īstenotu jūsu augstākās izglītības plānus.

Visu par aģentūras pakalpojumiem un arī sadarbības universitātēm varat izpētīt mājās – mājaslapā http://ergoeducation.com/. Mājaslapā ir arī cita noderīga informācija par izglītības iespējām ārzemēs – valodu kursiem, nometnēm bērniem.

Studijas ārzemēs – izaugsme un iespējas

Kāpēc vispār izvēlēties studijas ārzemēs? Tāpēc, ka tā ir lieliska iespēja redzēt un izdzīvot pasauli tad, kad esi jauns, enerģijas pilns, varbūt vēl nepiesaistīts ģimenes dzīvei. Jauniešiem visa pasaule un ceļi vaļā. Jūs nevarat zināt, kur katra pieredze un iespēja jūs aizvedīs. Varbūt tieši studijas ārzemēs būs jūsu svarīgākais solis uz tādu dzīvi, par kādu sapņojat.

Piemēram, mana skolas laiku draudzenes, kuru gan sen neesmu satikusi, mācījās Oksfordas universitātē, ieguva labu izglītību, atgriezās Latvijā, lai palīdzētu vecākiem vadīt uzņēmumu. Bet studiju laikā arī satika savu lielo mīlestību – pusi no Ungārijas. Tagad viņi ir precējušies, izveidojuši kopīgu biznesu, daudz ceļo, bauda dzīvi.

Sasniegumi ir satriecoši. Un tas, visticamāk, nebūtu noticis, ja vecāki viņu neiedrošinātu doties uz vairākiem gadiem uz Lielbritāniju. Studiju laiks nebija viegls, tas bija smags darbs, slodze tik prestižā universitātē ir liela.

Bet viņai izdevās. Un tagad viņa ir laimīga un veiksmīga sieviete, kas strādā vairākas valstīs, brīvi pārvalda angļu valodu un savā dzīvē realizēs vēl tiešām daudzus sapņus un ieceres. Un ne vienmēr vajag turīgus vecākus, jo arī bezmaksas studijas ārzemēs var jūs aizvest pie lieliem dzīves sasniegumiem.

Leave a Reply