Nerūsējošais tērauds – laba izvēle mūsdienīgiem dūmvadiem

Ja vēl neesat izlēmuši, kā un ar kādiem materiāliem atjaunot savas mājas veco skursteni vai izbūvēt pilnīgi jaunu dūmvadu, tad šī informācija jums var ļoti noderēt. Pastāstīsim, kas ir nerūsējošā tērauda dūmvadi, kāpēc tas ir populārs risinājums, kādas ir to priekšrocības. Uzzināsiet arī to, kur nerūsējošā tērauda dūmvadus iegādāties pavisam izdevīgi.

Nerūsējošā tērauda dūmvadi – izturība un pielāgojamība

terauda-dumvadiNerūsējošais tērauds ir ar ļoti plašām materiāltehniskajām īpašībām, tāpēc tas labi pakļaujas apstrādei. No tā var izgatavot daudzveidīgu formu detaļas ar augstu izturību. Dūmvadu sakarā tas ir ļoti nozīmīgi, jo nerūsējošā tērauda dūmvadi piedāvā apvienot funkcionalitāti ar augstu izturību.

Nerūsējošā
dūmvadi ir pielāgojami jebkuram mūsdienās izmantotajam apkures veidam. Arī jaudīgām apkures ierīcēm, ko, piemēram, nevarētu savienot ar mūrēto skursteni. Tas nevarētu izturēt tik lielu jaudu. Tāpēc tie māju īpašnieki, kuri plāno veikt apkures sistēmas nomaiņu un uzstādīt kādu modernu un jaudīgu apkures ierīci, kā vienu no pirmajiem risinājumiem izvēlās nerūsējošā tērauda dūmvadus.

No nerūsējošā tērauda var izgatavot dažādas formas un izmēru detaļas. No tām ir izveidojami dūmvadi, kas pielāgosies katrai mājai un tās īpatnībām. Nerūsējošā tērauda dūmvadi būs izturīgi un uzticami pat agresīvos apstākļos, tie arī kalpos jums daudzus gadus.

Ātra un viegla uzstādīšana

Otrs iemesls, kāpēc patērētāji izvēlas tieši nerūsējošā tērauda dūmvadus, – tie ir ātri un viegli uzstādāmi. Pati dūmvada montāža ir vienkārša, ja seko ražotāja instrukcijām. Detaļas ir vieglas, tāpēc nav grūti pārvadājamas. Liela daļa pircēju paši tiek gala gan ar montāžu, gan uzstādīšanu.

Pircēji vēlas ātrus risinājumus savām problēmām. Neviens taču negribētu izjaukt pusi mājas, lai pārmūrētu skursteni no jauna, ja tā vietā pavisam ātri vecajā skurstenī var ievietot nerūsējošā tērauda oderi, kas skursteni padarīs ugunsdrošu un izturīgu.

Nerūsējošā tērauda dūmvadi ir risinājums, ko var īstenot ātri, bez apjomīgiem remontdarbiem un arī par izdevīgam izmaksām. Nerūsējoša tērauda dūmvadi apvieno kvalitāti, izdevīgumu un funkcionalitāti.

Pērc pie RGJ

Kur meklēt kvalitatīvus nerūsējošā tērauda dūmvadus par izdevīgām cenām? Viens no labākajiem variantiem ir vietējais ražotājs RGJ, kas strādā ar augstākās kvalitātes sertificētiem materiāliem, izgatavo augstākās kvalitātes gala produktu, ko patērētājiem pārdod par ražotāja cenām.

RGJ savu produkciju nenodod starpniekiem realizēšanai, bet ar pārdošanu nodarbojas paši, tādā veidā saglabājot konkurētspējīgas un pircējiem patīkamas cenas. RGJ atvieglo pircējam ceļu pie produkcijas. To var pasūtīt un ar cenām iepazīties ražotāja mājaslapā www.rgj.lv.

Mājaslapā ir gan cenrādis, gan pasūtījuma forma, kurā pircējs var atzīmēt tādu detaļu komplektāciju, kas nepieciešamas tieši klienta objektam. RGJ piedāvā augstāko kvalitāti par saprātīgām izmaksām. Tas būs gudrs un noderīgs pirkums.

RGJ produkcija

Vietējais ražotājs RGJ izgatavo divu veida dūmvadus – viensienu nerūsējošā tērauda dūmvadus un dubultsienu izolētos nerūsējošā tērauda dūmvadus. Pirmie ir domāti tāda dūmvada konstruēšanai, ko ievietos vecajā skurstenī kā izturīgu oderi.

Tas ir pieprasīts risinājums, ko klienti Latvijā izvēlas ļoti bieži. Izolētie dubultsienu dūmvadi ir siltināti, tāpēc piemēroti jauna dūmvada izveidošanai. Tos var montēt un stiprināt gan iekštelpā, gan gar ēkas ārsienu, izveidojot tādu konstrukciju, kas konkrētajai ēkai ir visatbilstošākā.

Abu dūmvadu veidu uzstādīšanā ir jāievēro ražotāja noteiktie drošības norādījumi gan attiecībā uz attālumu līdz ugunsnedrošiem materiāliem, gan darba drošību. Ar tiem arī varat iepazīties jau pieminētajā ražotāja mājaslapā rgj.lv.

Leave a Reply