Uzzini visu par TENA produkciju un izmēģini bez maksas

Kad mums nākas saskarties ar jaunu produktu, parasti esam skeptiski, jo maz par to zinām. Jūtamies drošāk, ja paliekam pie izvēles, ko esam veikuši jau ilgu laiku. Bet, ja nu jaunais produkts izrādās kvalitatīvāks?

tena logoJūs zaudējat iespēju uzlabot savu komfortu, nodrošināt vajadzības vēl efektīvāk. Kā par to pārliecināties? Vienkārši – uzzini, izpēti un izmēģini. Tikai tad izlem!

To noteikti vajag darīt tad, ja jums ir vajadzība sev vai kādam tuviniekam iegādāties urīna nesaturēšanas pacientiem domātas higiēnas preces. Ja vēl neesat iegādājies un izmēģinājis TENA produkciju, tad pastāv liela iespēja, ka pašlaik lietojat zemākas kvalitātes produktu, kas nesniedz maksimālu aizsardzību un komfortu. Tāpēc varam palīdzēt iegūt objektīvu viedokli par TENA higiēnas precēm.

TENA ir vadošais urīna nesaturēšanas pacientiem pielāgotu higiēnas preču ražotājs, kas ieguldījis pūles, laiku un līdzekļus, lai izstrādātu produktu, kas sniedz pacientiem ideālu aizsardzību, ir pielāgots ķermeņa formai un dzimuma anatomijai. TENA izgatavo vairāku veidu higiēnas preces, jo urīna nesaturēšanai ir daudzveidīga daba un izpausmes intensitāte, tāpēc arī higiēnas preču veids ir tam jāpielāgo.

Lai jūs zinātu visu par pieejamajiem un jums noderīgākajiem TENA produkcijas veidiem, jums nav pat jāiziet no mājām, jo varat visu uzzināt ražotāja mājaslapā tena.lv. Tur ir pieejams katra produkta apraksts, sniegtās priekšrocības. Tena.lv piedāvā daudz noderīgas informācijas urīna nesaturēšanas pacientiem un aprūpes personām – praktiski padomi, emocionāls un psiholoģisks atbalsts, pieredzes stāsti.

Jo TENA domā ne tikai par produktu un tā pārdošanu, bet veido sabiedrībā attieksmi un viedokli par šo veselības traucējumu – urīna nesaturēšanu. Jo tas ir mīts, ka līdz ar šādu diagnozi dzīve beidzas. Ja ir vajadzīgais atbalsts un arī drošības sajūta, ko sniedz TENA higiēnas preces, tad cilvēks var turpināt dzīvot savu ierasto un arī aktīvo dzīvesveidu.

Lai pārliecinātos, ka TENA preces ir kvalitatīvas, sniedz komfortu un sausuma sajūtu, jums nebūs jāiztērē ne centa, jo turpat mājaslapā tena.lv varat pasūtīt bezmaksas paraugus.

Leave a Reply